Ev ve işyeri su arıtma

Yazar arıtma cihazları tarih . Kategori Su arıtma

Ev tipi reverse osmosis su arıtma cihazlarımız ile kaliteli ve ekonomik içme suyunu ev ve işyerlerinizde üretecek, bu suyu içme, yemek pişirme, sebze ve meyve yıkama, çay, kahve, bebek maması yapma, çiçek yetiştirme , ütü ve akvaryum suyu olarak güvenle kullanabileceksiniz. Genellikle ev ve işyerlerinde kullanılan damacana suları maliyeti, kapladığı yer, zamansız bitme sıkıntısı, damacanaların yeterli temizlendiğinden emin olmamak gibi birçok önemli faktör göz önüne alındığında reverse osmosis ro su arıtım sistemi çok daha avantajlı ve ekonomik olduğunu göreceksiniz.

Ev su arıtma reverse osmosis sistemlerimizde ve bu sistemi kullanan arıtma cihazlarımızda kullanıcının rahatlığı düşünülerek sistem tam otomatik olarak dizayn edilmektedir. Damacana su, açıkta depolanan sularda bakteri, mikrop gibi zararlı mikroorganizmalar oluşabileceğinden su arıtma cihazlarımız damacana su kullanımına göre atmosfere kapalı olarak kullanıma hazır hale geldiğinden dünya gıda normlarına göre uygun seçilmişlerdir. Sistemin uzun ömürlü çalışabilmesini sağlamak ve membran filtre ömrünü uzatmak için opsiyonel olan pek çok aksesuar standart olarak kullanılmıştır.

Tamamen monte edilmiş reverse osmosis arıtma sistemlerimizin içeriği:

1. 6,8,12 litrelik depolama tankı opsiyonel tankı dışında arıtma cihazlarımız için. 2. Uzağa erişebilen krom musluk, lüx musluk, yıldız musluk opsiyonel mutfağınız için tercihinize göre. 3. Besleme suyu bağlantısı. 4. Bağlantı hortumları. 5. %100 Türkiye’de imal contalı filtre kapları, su arıtma filtreleri. 6. Fabrika testi yapılmış ve montaja hazır bir şekilde sterilize edilmiş arıtma cihazları. 7. Tam otomatik dizayn, ücretsiz montaj, 2 Yıl resmi, 8 Yıl filtre değişimi firmamızdan temin edilmesi halinde ücretsiz servis garantisi, ekonomik su fiyatları ile güngören su arıtma, küçükcekmece su arıtma, güneşli su arıtma satış mağazalarımız ile hizmetinizdeyiz, teşekkürler.

arıtma cihazları

Arıtma cihazları su arıtma sistemleri ve teknolojileri Tel : (0212) 474 2212 | (0212) 441 6349 Fax : (0212) 474 2242